Jazdci vystrkovali rožky, no našli sme ich slabiny a zvíťazili sme, hovorí kapitán Orlov Mihina


By Ján Ivančík - Posted on 18 september 2009

"Proti Jazdcom sa prekvapenie nekonalo, tím nemôže stavať na dvoch-troch hráčoch," povedal pre FHBL.sk tréner Zoborských Orlov Róbert Kirchner.

Štrnáste kolo tretej FHbL prinieslo prvú prehru na hokejky Jazdcov. Mužstvo, ktoré sa na jar trápilo v bojoch o záchranu zrazu ožilo a na jeseň sa zdalo neporaziteľným.

"Proti Jazdcom sa prekvapenie nekonalo, tím nemôže stavať na dvoch-troch hráčoch," povedal pre FHBL.sk tréner Zoborských Orlov Róbert Kirchner. Týmito slovami hodnotil pravdepodobne príchod nových "jazdeckých vodcov" Fintu, Lennera a Zelenaja. "Jazci spravili viditelný pokrok, ale majú sa stále v čom zlepšovať. Záchrana by im ale podla mňa nemala robiť problém," dodáva.

Šiesta priečka pravdepodobne nie je želaným umiestnením pre ambicióznych Zoborských Orlov. Ako to vidí kapitán Branislav Mihina? "Toto umiestnenie je pre nás sklamaním, mali sme omnoho vyššie ciele. Verím, že sa nám ich podarí naplniť, pretože naša sila je stáve väčšia," nevzdáva sa optimizmu.

Zdieľa tento názor i klubový tréner Kirchner? "Očakávania boli dané jasné. Cieľom bolo hrať o popredné umiestnenia, takže o spokojnosti sa hovoriť nedá. Na druhej strane je to možno momentálne maximum čo môžme dosiahnuť. Ešte uvidíme, koniec jesene je ďaleko a skončiť sa dá aj vyššie. Náš cieľ bol postup, no ten je pravdepodobne nereálny. Budúci rok je ďaleko a je zbytočné sa tým teraz zaoberať."

Zoborskí Orli majú v aktuálnej sezóne problémy s brankárskym postom. Je možné, že práve toto je príčina neúspechov? "Táto sezóna je pre nás sklamaním. Začalo sa to zranením nášho brankára a následným poklesom formy hráčov i prepadom v tabuľke. Teraz máme v bráne opäť gólmana, na ktorého sa môžme spoľahnúť," nechal sa počuť Mihina, no trápi ho i niečo iné: "Som veľmi sklamaný prístupom predstaviteľov FHbL v tom, že náš tréner nemôže byť s nami na lavičke i napriek tomu, že je na súpiske. Je smutné, že to je tak a bez rozumného vysvetlenia."

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (4 votes)
Značky

ewooo ty anonym :D

 

no ja som ine ako vyhru nebral ... branar zoborskych orlov .)

 

 

 

"Proti Jazdcom sa prekvapenie nekonalo, tím nemôže stavať na dvoch-troch hráčoch,"

:D Akokeby tým orlov nebol na tom rovnako :D Nič proti, ale do druhej tretiny ste z pohľadu pozorujúceho myslím že silné reči nemali :D  A už vôbec nie pred zápasom na vašej stránke :D 

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
3 + 4 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.