I.FHbL: Devils sa dočkal, oslavuje zisk titulu!


By TOPhbl.sk - Posted on 20 november 2010

Novým majstrom I.FHbL sa zaslúžene stalo mužstvo Devils.

Novým majstrom FHbL Devils, tridsiate kolo ukončilo ďalší ročník

Fotogaléria z odovzdávania cien I.FHbL

Tridsiate kolo ukončilo trinásty ročník I.FHbL. Ten sa do histórie súťaže zrejme zapíše pod hlavičkou najslabší. Vytvorenie novej ligy v Nitre - NHbL ale i množstvo ďalších faktorov prispeli k tomu, že súťaž pomaly strácala na atraktivite a prvú ligu napokon dohralo iba jedenásť tímov.

Novým šampiónom sa slato mužstvo Devils, minuloročný vicemajster. Devils patril už po minulé roky k najlepším účastníkov a v práve skončenej sezóne nebolo pochýb o jeho dominancii. "Diabli" pristupovali k duelom zodpovedne a v plnom nasadení. Svojim súperom viac-menej nedali šancu na pochyby o tom, kto bude panovať na tróne FHbL počas nasledujúceho roka.

Ocenenie pre druhé miesto si odniesli Belasí, ktorí si svoju pozíciu taktiež právom vybojovali, ako tretí bol ocenený Revco Jokerit. Minuloročný majster Lipa Team tak odišiel bez medajly. Ocenenie jednotlivých mužstiev sa konalo medzi stretnutiami tridsiateho kola, k slávnostnému vyhodnoteniu tento raz vedenie súťaže zrejme nepristúpi.

Pred nasledujúcim ročníkom budú FHbL čakať určite veľké zmeny. Okrem iného dôjde i k zvýšeniu zápisného na 20 eur na hráča. Zmení sa i systém pískania, ktorý spôsoboval v ostatných ročníkoch veľké problémy.

Vedeniu súťaže však treba vyjadriť obdiv za zvládnutie ťažkej situácie a neustáleho upraovania rozpisov po odchodoch mužstiev. Výnimkou je azda posledné kolo s mierne nejasným rozpisom.

Zatiaľ nikto nehlasoval
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
3 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.