Gorazd konečne víťazne, na záver presvedčivo zdolal Coyotes


By Ján Ivančík - Posted on 21 november 2009

Po desiatich kolách si dokázal SV.Gorazd vlastnými silami vydobiť výhru, "kojoti" sa rozlúčili so sezónou dvanástou prehrou v rade. V zaujímavom súboji mali jasne navhrch domáci.

13:00 SV GORAZD 7:3 (3:0, 2:2, 2:1)
TEAM COYOTES

Sv Gorazd vstúpil do stretnutia vo veľkom štýle. Prvýkrát po skutočne dlhej dobe vyšiel domácim vstup do stretnutia, z čoho pramenil úspech celého stretnutia. Sv. konečne nemusel od úvodných sekúnd kvôli zbytočným gólom vyrovnávať manko a do súpera sa pustil bez rešpektu. Coyotes úvotnú tretinu akoby zaspali, zobudenie sa v druhej už na body nestačilo.

Od úvodu aktívnejší domáci vsietili i prvý gól zásluhou neuveriteľne hrajúceho Jašo. Tomu prvá fáza stretnutia vyšla úplne exkluzívne, na ihrisku ho bolo cítiť. Gólman hostí z prvého dejstva radosť nemal, inkasoval až trikrát, pričom najmä druhý, vlastný, gól môže mrzieť.

Druhé dejstvo prinieslo podstatne vyrovnanejší hokejbal. Domáci pôsobili akoby v opojení už štvorgólovým vedením, čím otvorili svoju obranu a tým i priestor pre "kojotov". Tí uhrali druhé dejstvo vo vyrovnanom stave 2:2, čiže celkovo sa druhá fáza i vďaka Jackovi a Chrenákovi skončila v pomere 4:2 pre domácich.

V záverečnej fáze pridal Gorazd ďalšie dva góly, tentokrát skóroval Mitošinka a Kišš. Za stavu 7:2 bolo teda už rozhodnuté, stretnutie sa iba dohrávalo. Posledné slovo mali hostia, za nich skóroval Hrotek.

Zaujímavosťou duelu bolo, že z domáceho mužstva skóroval aspoň raz každý zo šiestich hráčov.

Góly:Jašo 2, Teplan 2, Ivančík, Kišš, Mitošinka - Hrotek, Chrenák, Jacko

Domáci: nevyjadrili sa (ak chcete vyjadriť svoj pozápasový názor - čítajte TU)
Hostia: nevyjadrili sa (ak chcete vyjadriť svoj pozápasový názor - čítajte TU)

Zatiaľ nikto nehlasoval
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
1 + 15 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.