Gajary a Devínska Nová Vesi privítajú Mamut Cup v kategóriách U16 a U20


By TOPhbl.sk - Posted on 28 apríl 2017

Mamut Cup U16 a U20 už majú svoje rozlosovanie známe.

Rozlosovanie Mamut Cupu U16 - 6. a 7. máj, Aréna 71 Gajary (hrá sa v dvoch skupinách - A a B, písmeno na konci rozlosovania určuje skupinu zápasu):

SOBOTA 6. 5. 2017

L2 Hockey Gajary Flames – ŠK Rebels 91 Topoľčany 9:30 hod. 1 B
HBK Bošany – HBK Kometa Vrútky 10:35 hod. 2 A
ŠK 98 Pruské – Tatry Select Poprad 11:40 hod. 3 B
MŠK Worms Kežmarok – HBC Ducks Košice 12:45 hod. 4 A
Tatry Select Poprad – L2 Hockey Gajary Flames 13:50 hod. 5 B
ŠK 98 Pruské – ŠK Rebels 91 Topoľčany 14:55 hod. 6 B
HBK Kometa Vrútky – HBC Ducks Košice 16:00 hod. 7 A
MŠK Worms Kežmarok – HBK Bošany 17:05 hod. 8 A
ŠK Rebels 91 Topoľčany – Tatry Select Poprad 18:10 hod. 9 B
L2 Hockey Gajary Flames – ŠK 98 Pruské 19:15 hod. 10 B

NEDEĽA 7. 5. 2017

HBC Ducks Košice – HBK Bošany 7:50 hod. 11 A
HBK Kometa Vrútky – MŠK Worms Kežmarok 8:55 hod. 12 A

B 2 – A 3 10:00 hod. 13 QF 1
A 2 – B 3 11:15 hod. 14 QF 2
A 1 – výhra 13 12:30 hod. 15 SF 1
B 1 – výhra 14 13:45 hod. 16 SF 2
prehra 15 – prehra 16 15:00 hod. 17 o 3. miesto
výhra 15 – výhra 16 16:15 hod. 18 finále

Rozlosovanie súbojov Mamut Cup-u U20 - 5. až 7. máj 2017, ihrisko Devínska Nová Ves:

PIATOK 5. 5. 2017

Nitra Foxes – HBC TČNP Bratislava 9:00 hod. 1 A
HBK Diaková – ŠK 98 Pruské 10:10 hod. 2 A
Leaders Ružinov – HBK Nitrianski Rytieri Nitra 11:20 hod. 3 B
HBK Kometa Vrútky – ŠK HOGO Žilina 12:30 hod. 4 B
HBC TČNP Bratislava – HBC DT Považská Bystrica 13:40 hod. 5 A
ŠK 98 Pruské – Nitra Foxes 14:50 hod. 6 A
HBK Nitrianski Rytieri Nitra – MŠK Worms Kežmarok 16:00 hod. 7 B
ŠK HOGO Žilina – Leaders Ružinov 17:10 hod. 8 B
HBC DT Považská Bystrica – HBK Diaková 18:20 hod. 9 A
MŠK Worms Kežmarok – HBK Kometa Vrútky 19:30 hod. 10 B

SOBOTA 6. 5. 2017

HBC TČNP Bratislava – ŠK 98 Pruské 9:00 hod. 11 A
HBK Nitrianski Rytieri Nitra – ŠK HOGO Žilina 10:10 hod. 12 B
Nitra Foxes – HBK Diaková 11:20 hod. 13 A
ŠK 98 Pruské – HBC DT Považská Bystrica 12:30 hod. 14 A
MŠK Worms Kežmarok – Leaders Ružinov 13:40 hod. 15 B
HBK Kometa Vrútky – HBK Nitrianski Rytieri Nitra 14:50 hod. 16 B
HBK Diaková – HBC TČNP Bratislava 16:00 hod. 17 A
HBC DT Považská Bystrica – Nitra Foxes 17:10 hod. 18 A
ŠK HOGO Žilina – MŠK Worms Kežmarok 18:20 hod. 19 B
Leaders Ružinov – HBK Kometa Vrútky 19:30 hod. 20 B

NEDEĽA 7. 5. 2017

A 1 – B 4 8:00 hod. 21 QF 1
B 1 – A 4 9:10 hod. 22 QF 2
A 2 – B 3 10:20 hod. 23 QF 3
B 2 – A 3 11:30 hod. 24 QF 4
Výhra 22 – Výhra 23 12:40 hod. 25 SF 1
Výhra 21 – Výhra 24 13:50 hod. 26 SF 2
Prehra 25 – Prehra 26 15:15 hod. 27 o 3. miesto
Výhra 26 – Výhra 25 16:30 hod. 28 finále

Všetky zápasy sa hrajú do rozhodnutia. V prípade remízy stretnutie pokračuje 3 samostatnými nájazdmi na každej strane a potom po 1 až do rozhodnutia. Bodovanie v základných skupinách

je ako v extralige (3-2- 1-0).

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (1 vote)

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
9 + 3 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.