Extraliga U19: Ružinov sa raduje, už nie je posledný

By TOPhbl.sk - Posted on 21 február 2011

Výsledok dohrávaného stretnutia extraligu U19.

Extraligisti do devätnásť rokov z Ružinova sa dočkali svojho postupu z poslednej priečky. V súboji so svojim tabuľkovým súperom z Pruského uspeli a predbehli ho tak v tabuľke.

Ružinov začal lepšie, keď sa v zápase ujal vedenia v prvej tretine. Skóre duelu síce otváral Mutala z ŠK 98, no v priebehu nasledujúcich minút hostia dokázali stav zvrátiť. Vyhrali ju 2:1, no Pruskému sa podarilo vyrovnať v druhom dejstve. Rozhodujúce slovo tak mala záverečná časť, v ktorej sa podarilo rozhodnúť Bérešovi po nahrávke výborne hrajúceho Miškoviča.