Extraliga U19: Kometa sa vytrápila s martinským "béčkom"

By TOPhbl.sk - Posted on 13 december 2011

Prinášame vám výsledok stretnutia extraligy U19.

Stretnutie piateho s posledným posledným tímom tabuľky extraligy do devätnásť rokov prienieslo vyrovnaný priebeh.

Hostia sa v úvodnom dejstve dostali do dvojgólového náskoku zásluhou Šibika, Karvaya a Hlaváča. Martinské "béčko" dokázalo odpovedať iba gólom Kisku. Pred druhou tretinou sa tak mohlo zdať, že pôjde o jednoznačnú záležitosť. V nej sa však Kiska presadil ešte raz a dráma bola na svete.

Keďže záverečná tretina gólovú radosť nepriniesla ani na jednej strane, súboj sa skončil najtesnejším výsledkom v prospech Komety.

Výsledok stretnutia sedemnásteho kola extraligy U19:

JK Medokýš Martin „B“ 2:3 (1:3,1:0,0:0) HBK Kometa Vrútky
Góly: Kiska 2 – Šibík, Karvay, Hlaváč

Tabuľka po 17. kole extraligy U19:

1. HBC Žirafa Žilina                        8          7          0          1          43:20   14
2. HBK Nitrianski rytieri Nitra       8          6          2          0          40:23   14
3. JK Medokýš Martin „A“            8          5          0          3          41:24   10
4. HBK Kometa Vrútky                  8          4          0          4          19:22    8
5. DT Žirafa Pov. Bystrica              5          3          1          1          18: 9     7
6. ŠK 98 Pruské                              10          0          2          8          11:47    2
7. JK Medokýš Martin „B“             9          0          1          8          20:47    1
Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (4 votes)