Extraliga U16: Predohrávka korisťou Ružinova

V predohrávanom stretnutí extraligy U16 sa stretol Slovan s Ružinovom.

HBT Slovan Bratislava 1:3 (0:3,1:0)  RŠK Ružinov

Góly: 7. Bobáľ (Farkaš), 7.Sihelský (Lazový), 9. Lazový (Sadloň) - 30. Šuchter

Rozhodovali: Runák - Linek, Vylúčenia: 1:3, Využitie: 1:1, Divákov: 40

Slovan: Večera - Kalavský, Bekeš, Kubíny, Mega, Čurda, Gubicza, Šarmír, Koch, Polák, Šuchter, Polyák, Ružovič, Reitl, Sroka, Vonkomer, Habšuda, Liďák, Štrba

Ružinov: Pukajík, Minarčík - Al Asheri, Bobáľ, Farkaš, T. Mikuš, M. Mikuš, Sihelský, Lazový, Sadloň, Sanko, Szasz, Wagner, Banóczy, Nemček, Hinner, Mahrík, Varga

V predohrávanom stretnutí extraligy U16 sa v Petržalke stretol domáci Slovan proti Ružinovu. Hostia boli papierovým favoritom, pohľad na tabuľku hovoril jasnou rečou. Belasí čakajú na svoj prvý bod, Ružinovčania zatiaľ kraľujú na jej špici. Zápas tak aj prvú tretinu vyzeral. Hostia trojgólovým uragánom nasmerovali jeho dej, postupne sa presadili Bobáľ, Sihelský a Lazový. Po prestávke však domáci sympatickým výkonom vyrovnali hru. Prispeli k tomu aj tri vylúčenia, po ktorých mali Slovanisti výhodu presiloviek. Práve v tej poslednej sa presadil ich kapitán Šuchter a aspoň kozmeticky upravil výsledok na konečných 1:3.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 4 (3 votes)