Do Villachu o trofej európskeho šampióna


By TOPhbl.sk - Posted on 15 august 2012

Prinášame vám rozslosovanie najväčšej klubovej akcie tohto roka.

Slovensko na ňom budú reprezentovať ŠHBK Ružinov a Nitrianski Rytieri Nitra. No ako sme priniesli pred nedávnom v našom rozhovore, zastúpenie bude mať slovenský hokejbal aj vo švajčiarskom Oberville, za ktorých nastúpi obranca LG Bratislava Jozef Minárik.

GROUP A:                                   GROUP B:                            GROUP C:
Oberwil Rebells CH                 SHC Bettlach CH                     HBT Vlasim CZ
HC Kert Park Praha CZ           Reebok Ruzinov SVK                HBK Nitrianski Rytieri SVK
Heilbronn Hornets GER          Pelikassit FIN                         Peröpohjolan Poropojat FIN
City Club Klagenfurt AUT         VAS Villach AUT                     ASKÖ Villach AUT

ŠTVRTOK, 16.August 2012

1. 8:00 Oberwil Rebells : City Club Klagenfurt
2. 9:10 SHC Bettlach : VAS Villach
3. 10:20 HBT Vlasim : ASKÖ Villach
4. 11:30 HC Kert Park Praha : Heilbronn Hornets
5. 12:40 Reebok Ruzinov : Pelikassit
6. 13:50 HBK Nitrianski Rytieri : Peröpohjolan Poropojat
7. 15:00 Heilbronn Hornets : Oberwil Rebells
8. 16:10 Pelikassit : SHC Bettlach
9. 17:20 Peröpohjolan Poropojat : HBT Vlasim
10. 18:30 HC Kert Park Praha : City Club Klagenfurt

19:40 OTVÁRACÍ CEREMONIÁL

11. 20:10 HBK Nitrianski Rytieri : ASKÖ Villach

PIATOK 17.August 2012
12. 8:00 Reebok Ruzinov : VAS Villach
13. 9:10 City Club Klagenfurt : Heilbronn Hornets
14. 10:20 ASKÖ Villach : Peröpohjolan Poropojat
15. 11:30 VAS Villach : Pelikassit
16. 12:40 Oberwil Rebells : HC Kert Park Praha
17. 13:50 SHC Bettlach : Reebok Ruzinov
18. 15:00 HBT Vlasim : HBK Nitrianski Rytieri

PRVÍ ZO SKUPÍN A NAJLEPŠÍ Z DRUHÉHO MIESTA SA KVALIFIKUJE PRIAMO DO ŠTVRŤFINÁLE, ZVYŠNÉ TÍMY HRAJÚ O POSTUP

KVALIFIKÁCIA O ŠTVRŤFINÁLE - QLF:
19. QLF 1 16:40 3.Group B : 3.Group C
20. QLF 2 18:00 3.Group A : 4.Group C
21. QLF 3 19:20 THIRD BEST 2nd PLACE : 4. Group B
22. QLF 4 20:40 SECOND BEST 2nd PLACE : 4. Group A

SOBOTA, 18.August 2012
ŠTVRŤFINÁLE - QF:
23. QF 1 8:00 BEST 2nd PLACE : WINNER QLF 4
24. QF 2 9:20 WINNER Group A (1. Group A) : WINNER QLF 3
25. QF 3 10:40 WINNER Group C (1. Group C) : WINNER QLF 2
26. QF 4 12:00 WINNER Group B (1. Group B) : WINNER QLF 1
LOSER GAMES:
27. HVLo 13:20 LOSER QLF 1 : LOSER QLF 4
28. PoolB2 14:40 LOSER QLF 2 : LOSER QLF 3
29. klHV1 16:00 LOSER QF 1 : LOSER QF 4
30. klHV2 17:20 LOSER QF 3 : LOSER QF 2
31. HF1 18:40 WINNER QF 1 : WINNER QF 4
32. HF2 20:00 WINNER QF 3 : WINNER QF 2

NEDEĽA, 19.August 2012
32. Place 11 8:00 LOSER Game 27 : LOSER Game 28
33. Place 9 9:20 WINNER Game 27 : WINNER Game 28
34. Place 7 10:40 LOSER Game 29 : LOSER Game 30
35. Place 5 12:00 WINNER Game 29 : WINNER Game 30
36. Place 3 13:20 LOSER Game 31 : LOSER Game 32
37. Place 1 14:40 WINNER Game 31 : WINNER Game 32

ZÁVEREČNÝ CEREMONIÁL

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (4 votes)

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
6 + 12 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.