Do Gajár smeruje československá elita v kategórii Masters


By Ján Ivančík - Posted on 08 december 2015

Cez víkend sa bude v záhorských Gajaroch konať hokejbalový sviatok v podaní tých najskúsenejších.

Extraligová jeseň je síce už za nami, no kvalitné hokejbalové divadlo ešte nekončí. Máme za sebou priateľské dvojstretnutie medzi dvadsiatkami Česka a Slovenska, ktoré sa počas uplynulého víkendu konalo v záhorských Gajaroch, no aj v nasledujúcom týždni bude Aréna 71 hostiť veľmi významné podujatie.

Pripravené sú totiž otvorené majstrovstvá Slovenska v kategórii Masters. Tohtoročného Mamut Cupu sa zúčastní deväť popredných tímov z Česka a Slovenska. Organizátori sľubujú naozaj skvelý hokejbal, o ktorý sa postarajú tí, ktorí pre tento šport urobili aj v minulosti maximum.

Na čo sa teda môžeme počas víkendu 12. a 13. januára v Gajaroch tešiť?

„Sme veľmi radi, že naše pozvanie prijalo deväť veľmi kvalitných tímov z Česka a Slovenska, vrátane reprezentačných výberov. Rozdelené budú do dvoch skupín. V prvej sa stretnú Team Slovakia, SONP Kladno, HBC Žilina, Severka Ústí n/Labem a Zvolen. V druhej skupine budú hrať Old Boys Slovakia, Masters Česká republika, Old Boys Pezinok a HbK 87 Skalica,“ objasnil pre TOPhbl.sk hlavný organizátor Peter Hránek.

Podujatie sa bude konať aj vďaka výraznej podpore partnerov, ktorí mu opäť raz dodajú punc majstrovstiev republiky. Medzi mediálnymi partnermi nechýba ani TOPhbl.sk

Chceli by sme sa poďakovať najmä Bratislavskému samosprávnemu kraju, ktorý je generálnym partnerom podujatia. Taktiež hlavnému partnerovi, spoločnosti Big Mat - Stavebniny Skalica, ale aj všetkým ostatným partnerom, vďaka ktorým môžeme turnaj pripraviť na naozaj vysokej úrovni,“ dodáva Hránek.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (1 vote)

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
5 + 12 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.