Chrenová síce favorita trápila, no nakoniec podľahla

By fhbl.sk - Posted on 12 september 2009

Súboj Gorazdu s Chrenovou sa stal až nečakane vyrovnaným a hráči Suomi neboli ďaleko od prekvapenia. Napokon sa však zrodil očakávaný výsledok. "Domáci" zvíťazili 6:4.

Hneď v prvej minúte musel brankár Gorazdu Šatka kapitulovať po prečíslení dvoch na jedného. Priebeh duelu bol mimoriadne vyrovnaný, veď prvá tretina skončila za stavu 2:2. V druhej tretine sa diváci tiež nedočkali nástupu ani z jednej strany a rozhodovalo sa až v tretej tretine. Iniciatívu prebrali domáci, a hoci Chrenová hrozila vyrovnaním, nestalo sa tak. Záverečná hra bez brankára hosťom nepomohla a tak museli kapitulovať za stavu 6:4.

SV GORAZD    6 : 4 SUOMI CHRENOVÁ

Góly: Fuska 2, Benko, Ivančík, Káčer, Teplan - Molnár 2, Belan , Šimonek

Povedali po zápase:

Domáci (Ivančík): "Škoda nepremenených šancí a niekoľkých zbytočných gólov, lebo zápas by potom nemusel byť až taký dramatický. Som rád, že sme zvíťazili i že sa mi podarilo vsietiť môj prvý gól v lige." (ak chcete vyjadriť svoj pozápasový názor - čítajte TU)