Bratislava je suverénne najkrajšie mesto aké som videl, vraví Pakistanec Chaudry


By Ján Ivančík - Posted on 25 jún 2011

"Francúzi sú v podstate Slováci a Česi. Ich štýl je iný ako náš," hovorí v rozhovore pre TOPhbl.sk Ijaz Chaudry, pakistanský kapitán.

Pakistan je vo finále. V piatkovom semifinálovom boji sa exotickej krajine podarilo pokoriť Bermudy. V boji o zlato sa stretnú s Francúzskom.

"Proti Bermudám to bol náš tretí zápas na podujatí. Raz sme prehrali, raz remizovali a teraz opäť výhra. Hrajú veľmi podobný štýl ako my. Bola to vyrovnaná partia," povedal v rozhovore pre náš web kapitán Pakistanu Ijaz Chaudhry.

Pakistanu sa podarilo vybojovať si miestenku do finále. "Prišli sme do Bratislavy s jediným cieľom. Ten bol zisk zlata a teraz máme na to príležitosť," povedal Chaudhry a na margo bojov s Francúzskom doložil: "Ako už určite viete, všetci sme narodení v Pakistane, ale vyrastali sme v Kanade. Aj hokejbal hráme v Kanade, tak isto ako hráči Bermúd. Tiež hráme kanadský štýl hokejbalu, preto sa nám podaril taký úspech. Jediný tím ktorý nás môže poraziť sú Francúzi. Hrajú iný štýl hokejbalu, pretože v ich tíme hrá sedem Slovákov a Čechov. Nie sú teda Francúzi a nováčikovia. Veľmi sa na zápas s nimi tešíme a verím, že im oplatíme prehru."

To, že Chaudhry ako aj ostatní hráči Pakistanu nie sú na Slovensku prvý raz nie je prekvapenie. "Bol som vo Švajčiarsku, Nemecku, Česku i iných krajinách v Európe. Možem bez dilemy prehlásiť, že Bratislava je najkrajšie mesto zo všetkých, čo som tu zatiaľ videl. Hala je nádherná, rovnako ako aj organizácia," zakončil Ijaz Chaudhry.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (3 votes)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
4 + 5 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.