Žiar nemal dosť síl prekvapiť hráčov Martina

By TOPhbl.sk - Posted on 21 november 2010

Martin sa v súboji so Žiarom nad Hronom nenechal zaskočiť.

Favorit nedeľnajšieho merania síl medzi Martinom a Žiarom nad Hronom bol od začiatku jasný. Domáci hokejbalisti si chceli napraviť chuť po sobotňajšom neúspechu proti Nitre. Reparát im vyšiel podľa predstáv.

Prvý gól zaznamenali domáci v prvom dejstve z hokejky Michnáča. To bolo z gólovej stránky v prvej tretine všetko. Martin pridal do konca stretnutia ešte štyri góly, ktoré si hráči rozdelili do dvoch pätnásťminútoviek zhodne po dva. Najprv zvyšoval náskok domácich Hulej a na 3:0 v druhej tretine zvýšil Kollár.

Záverečné dejstvo prinieslo góly Tomku a Bieleného. Martin sa teda udržal v hre o tretiu priečku a za Ružinovom zaostáva iba o skóre. Žiar na predposledný Liptovský Mikuláš stále stráca päť bodov.

Izoglobal Martin 5:0 (1:0,2:0,2:0)  S. Trend Žiar n/Hron

Góly: Michnáč, Hulej, Kollár, Tomka, Bielený