Česko-Slovenský pohár masters: Posledné miesto vo veľkolepo obsadenom turnaji ešte k dispozícii


By TOPhbl.sk - Posted on 15 máj 2015

Česko-Slovenský pohár veteránov klope na dvere.

Vzhľadom na to, že hokejbalisti v kategórii Masters (hráči nad 35 rokov) nemajú počas roka veľa príležitostí odohrať viac kvalitných stretnutí so svojími rovesníkmi a svoje schopnosti musia preverovať s o generáciu, ba aj dve mladšími hráčmi , rozhodli sa Gajary Flames  a Old Boys  Slovakia, za podpory Bratislavského samosprávneho kraja, že takúto možnosť týmto hráčom dajú.

Preto sa v termíne 6.-7.júna 2015 uskutoční Medzinárodný hokejbalový turnaj pod názvom Česko-Slovenský pohár Masters 2015. Táto udalosť bude jedinečná, čo sa týka organizácie i podmienok - povrchu v hale, ale aj účasti, nakoľko sa stretnú mužstvá a hráči, ktorí s hokejbalom v Česku i Slovensku začínali.

Uzávierka prihlášok je už 17.5.2015, záujemcovia, teda mužstvá, ktoré spĺňajú podmienku účasti sa ešte stále  môžu do turnaja  prihlásiť. Chýba totiž obsadiť posledné voľné miesto.

Stačí poslať kontaktné údaje na  mail: taskarpeter@centrum.sk alebo old.boys.slovakia@gmail.com, alebo aj hneď vypísať prihlášku, ktorá sa nachádza v prílohe.

"Čaká nás veľkolepá akcia a už dnes môžme prezradiť, že v gajarskej aréne sa okrem mužstiev z Čiech a Slovenska zvučných mien predstavia aj reprezentačné výbery týchto krajín," povedal pre TOPhbl.sk organizátor Peter Hránek a dodal: "Tešíme sa nielen na hráčov zvučných mien, ale aj na to, že na Slovensku sa uskutoční turnaj, ktorý si uctí hráčov tohto populárneho a pre našu krajinu tak veľmi úspešného športu."

PROPOZÍCIE

PRIHLÁŠKA

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (3 votes)

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
3 + 11 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.