Česko pricestuje na dvojzápas do SR s podobným výberom ako na Pilsen Cup


By Ján Ivančík - Posted on 11 marec 2011

Adam Karnet: "Nominácia na majstrovstvá sveta má už teraz výrazné kontúry. Nikto si však nemôže byť prehnane istý."

V Nitre sa v dňoch 18. - 21. marca stretne slovenská hokejbalová reprezentácia. Súčasťou sústredenia bude aj dvojzápas s reprezentáciou Českej republiky. Tá na rozdiel od nášho výberu neplánuje drastické zmeny oproti Pilsen Cupu, ktorým sa začala príprava na blíšiaci sa svetový šampionát.

"Okrem priamo nominovaných momentálne nie sú zvolení žiadni náhradníci. Ak by sa nešťastnou náhodou niekto z nominovaných zranil, tím sa doplní o iného, vhodne vybraného hráča. Do odjazdu ešte zostáva nejaký čas, množstvo hráčov teda môže ukázať dobrú formu," povedal ohľadne nominácie pre hokejbal.cz Adam Karnet a pokračoval: "Káder na majstrovstvá sveta má už teraz výrazné kontúry. Nijak závratne sa nebude líšiť od kombinácie nominácii na Pilsen Cup a dvojzápas s Nitrou. Nikto by si ale nemal byť reprezentáciou prehnane istý. Kľúčová bude výkonnosť v jarnej časti."

Nominovaní hráči:

Brankári
Leoš Gerlich (Kert Park), Jan Jirotka (Kladno)

Obrancovia
Jan Hrabica, Michal Chmel (Hradec Králové), Tomáš Rejthar, Radek Honický (Kladno), Miroslav Růžička (Ústí nad Labem), David Tyburec (Vlašim), Jan Pospíšil (Most), Tomáš Hák (Pardubice), Martin Kadaně (Plzeň)

Útočníci
Adam Roušal, Ondřej Kejř (Plzeň), Libor Topolánek, Michal Trčka, Jan Příhoda (Kladno), Aleš Kypet (Most), Lukáš Hudeček (Třinec), Martin Kruček (Kert Park), Jan Bacovský, Jan Bílý, Petr Novák, Petr Chmel, Pavel Kubeš (Hradec Králové)

Vaše hodnotenie: None Priemer: 2.6 (7 votes)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
14 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.